בתקנון זה יהיו למונחים המוגדרים בו המשמעות שלהלן:

 1. הגדרות
  1. תמריס- שם המותג (סימן מסחרי) של אתי כהן ע.פ. מס’ 033556812
  2. האתר- אתר אינטרנט www.tamaris.co.il
  3. בגדים, מוצרים או סחורה- הבגדים והמוצרים המופיעים באתר ומוצעים למכירה.
  4. אספקת הסחורה-
   • דואר רשום למשלוח הסחורה- עד 14 ימי עסקים, ייתכן כי זמן האספקה יתארך מעבר לזמן האמור בשל אילוצי דואר ישראל
   • שליח עד הבית: עד 3 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה
   • יום אספקת הסחורה: היום בו נמסרה הסחורה ללקוח ליעד המבוקש על ידו
   • כתובת למשלוח דואר: הכתובת שצוינה בטופס ההזמנה ע”י המזמין ככתובת למשלוח הזמנות
   • יום ביצוע ההזמנה: היום בו אושרה העסקה ע”י חברת האשראי שצוינה בטופס ההזמנה ע”י המזמין או ע”י חברת Pay Pal (פייפל)
  5. לקוח- גולש באתר ו/או מבצע הזמנה באתר ו/או מבצע רכישה באתר.
  6. ימי עסקים- ימי חול- מיום ראשון עד יום חמישי כולל בלבד. למען הסר ספק ימי העסקים אינם כוללים את ימי שישי, שבת, ערבי חג, ימי חג וחול המועד.
 2. כללי
  1. האתר משמש חנות וירטואלית למכירת בגדים מיובאים והוא בבעלות תמריס ומנוהל על ידה.
  2. לכל שאלה ו/או הבהרה ו/או בירור ניתן לפנות ישירות לשרות הלקוחות של תמריס במייל office@tamaris.co.il או בטלפון 052-8508838.
  3. הוראות תקנון זה ותנאי השימוש המופיעים באתר זה הינם הבסיס החוקי לגלישה באתר, להזמנות ולרכישה דרכו והם בלבד המסדירים את היחסים בין הלקוח לבין תמריס.
  4. כל המבצע שימוש באתר ו/או רכישה ו/או הזמנה ו/או גלישה באתר זה מצהיר ע”י פעולה זאת כי הוא קרא תקנון זה וכי הוא מסכים לכל הוראותיו ו/או תנאיו של תקנון זה וכי לא תהיה לו או למי מטעמו כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגד האתר ו/או תמריס ו/או הנהלת האתר ו/או מי ממנהליה ו/או מי מעובדיה, בכל הקשור להוראות והתנאים של תקנון זה.
  5. תמריס שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון ואת ההוראות החלות בו ע”פ מידת הצורך ולשיקול דעתה בלבד וזאת ללא צורך במתן הודעה מוקדמת ו/או התראה.
  6. רישומי המערכת ו/או המחשב של תמריס בלבד יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.
  7. כל מחירי המוצרים המופיעים באתר נקובים בשקלים חדשים. המחירים כוללים מע״מ, אם הוא חל לפי הדין, ואינם כוללים דמי משלוח.
  8. תמריס רשאית לעדכן את מחירי הבגדים ו/או המוצרים המוצעים למכירה באתר זה ואת תעריפי המשלוחים על פי הצורך ועל פי שיקול דעתה הבלעדי ללא מתן הודעה מוקדמת ו/או התרעה. המחיר התקף להזמנה שבוצעה הוא המחיר שהתפרסם בעת השלמת תהליך ההזמנה (הכולל את מסירת פרטי כרטיס אשראי ו/או לאחר שהושלם תהליך התשלום באמצעות חשבון ה- Pay Pal). אם עודכנו המחירים לפני שהושלם תהליך ההזמנה, יחויב הלקוח לפי המחירים המעודכנים.
  9. תמריס רשאית להציע באתר מבצעים ו/או הטבות ו/או הנחות ו/או הגרלות בכל עת. יובהר כי הפסקת ו/או החלפת ו/או שינוי אחד מאלו נתונים להחלטת תמריס בלבד ואין תמריס מחויבת במתן הודעה מוקדמת.
  10. תמריס אינה מתחייבת להחזיק מלאי של כל הבגדים ו/או הדגמים ו/או המוצרים המוצעים למכירה באתר ו/או בגדים או ו/או מוצרים שתמונותיהם מפורסמות באתר.
  11. תמריס אינה מתחייבת להחזיק כמות קבועה וזהה של הבגדים ו/או הדגמים ו/או המוצרים המוצעים למכירה באתר.
  12. תמונות המוצרים המופיעים באתר והמוצעים למכירה מהווים המחשה בלבד ואינן מחייבות את תמריס. כן מוסכם ומובהר, כי החברה תשתדל לעשות כמיטב יכולתה כדי להציג בפני לקוחותיה תמונות מדויקות ככל האפשר.
  13. תמריס עושה כל שביכולתה כדי לוודא כי המידע המוצג באתר יוצג באופן השלם והמדויק ביותר. יובהר כי עלולים להופיע במידע המוצג באתר אי דיוקים ו/או שגיאות ללא כוונת זדון ובתום לב. תמריס לא תישא באחריות לכל נזק כלשהוא אשר נובע מהם או קשור אליהם.
  14. תנאי השימוש באתר חלים על השימוש באתר ובשירותים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (כדוגמת טלפון סלולרי, מחשבי כף יד למיניהם וכיו״ב). כמו כן הם חלים על השימוש באתר בין אם באמצעות רשת האינטרנט, ובין אם באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחרים.
 3. הרשמה לאתר תמריס
  1. הלקוח מאשר כי הינו בגיל 18 שנה ומעלה ביום ההתקשרות עם תמריס וכי הינו בעל הסמכות, הכשירות והזכות להתקשרות זו. במידה והלקוח הינו קטין, הרי שהוא נדרש לצרף הסכמת אחד מהוריו ו/או אחד מהאפוטרופוסים החוקיים לצורך ההתקשרות עם תמריס.
  2. ביצוע הרשמה לאתר תמריס הינו תנאי הכרחי ונדרש לצורך ביצוע רכישה/הזמנה באתר. ההרשמה מתבצעת בתהליך פשוט ונוח במהלכו מתבקש הלקוח למלא פרטים אישיים בטופס מקוון. יובהר כי מילוי מדויק של כל הפרטים מהווה תנאי מוקדם לביצוע ההזמנה.
  3. קריאת תקנון זה משמעותה הצהרה כי הפרטים שנמסרו בעת ההרשמה לאתר תמריס הינם פרטים נכונים, עדכניים ומדויקים. חשוב להדגיש כי הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית והעושה כן צפוי להליכים משפטיים פלילים ואזרחים כאחד.
  4. הלקוח מצהיר כי סיסמת הגישה לאתר תמריס תישמר מפני גישה בלתי מורשית ולא תעבור לצד ג’.
  5. צוין כי ההרשמה לאתר לכשעצמה אינה כרוכה בתשלום ואינה יוצרת התחייבות כלשהיא בהווה ו/או בעתיד מצד הלקוח כלפי תמריס.
  6. לאחר ההרשמה הראשונית ישמרו הפרטים שהזין הלקוח בטופס המקוון והוא לא יתבקש למלא אותם בכל רכישה מחדש (מלבד פרטי כרטיס אשראי ו/או פרטי חשבון ב Pay Pal שאין המערכת אוגרת מידע אודותיהם).
  7. ההרשמה באתר יוצרת ‘חשבון משתמש’ אשר יאפשר ללקוח לצפות בהיסטוריית ההזמנות שלו.
  8. בעת ההרשמה לאתר יש להזין שם משתמש וסיסמה וכן כתובת אי-מייל. במקרה בו שכח הלקוח את הסיסמא שבחר, תישלח אליו מהמערכת סיסמה חדשה לחשבון המייל שציין בעת ההרשמה.
  9. יצוין ויובהר כי הפרטים אשר הזין הלקוח בטופס ההרשמה הם אלו אשר ישמשו את תמריס ו/או עובדיה לצורך שליחת ההזמנה ו/או ליצירת קשר טלפוני בכל רכישה או התקשרות שיבצע וזאת כל זמן שלא יבצע כל שינוי בפרטיו האישיים אשר מופיעים בחשבונו האישי באתר.
  10. היה וחל שינוי בפרטיו האישיים של הלקוח אשר מופיעים באתר, כגון: כתובת למשלוח דואר וכו’ יהיה עליו לעדכן פרטים אלו באתר טרם יבצע הזמנה, זאת, על-מנת שיוכל לקבל את ההזמנה ביעילות המרבית תוך זמן קצר ככל הניתן.
  11. כל לקוח יהיה רשאי להזמין מוצר ולבחור יעד מבוקש למשלוח וזאת על ידי עדכון היעד המבוקש בטופס ההזמנה – אך היעד האחרון למשלוח שיעודכן על ידי הלקוח יישמר במאגר החברה כיעד המבוקש של הלקוח.
  12. היה ונמסרו פרטים שגויים בעת מילוי טופס ההרשמה ו/או שונו פרטי הלקוח או חלק מהם, ולא עדכן הלקוח פרטים אלו בחשבונו שבאתר וביצע הזמנה, והזמנתו נשלחה לנמען אחר ו/או נשלחה בחזרה לכתובת משרדי תמריס בשל אי התאמה- יהיה עליו לשאת בהוצאות השילוח וכל הוצאה נוספת אשר תגרם כתוצאה מכך באופן ישיר ו/או עקיף. מודגשת החשיבות שבמילוי פרטים מדויקים ומעודכנים על מנת להבטיח את ביצוע ההזמנה ביעילות וללא תקלות.
  13. על מנת למנוע שימוש לרעה בחשבון שבאתר, תמריס ממליצה ללקוחותיה לשמור את שם המשתמש והסיסמא שלהם לעצמם וכמו כן להחליף סיסמה פעמיים בשנה.
  14. תמריס מתחייבת בזאת שלא לעשות שימוש בפרטי הלקוח אלא בהתאם למדיניות הפרטיות של תמריס אשר מהווה חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש והרכישה באתר.
  15. לאחר שנמסרו הפרטים, הנהלת האתר רשאית, אך לא חייבת, להציג או לשלוח ללקוח עדכונים באמצעות חשבונו באתר ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני. בכלל זה עדכוני תוכן, מידע על שירותיה ומוצריה, כמו גם שירותים ומוצרים של אחרים, מבצעים, חידושים באתר, כמשמעות הדברים בסעיף 30א. לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ’ב – 1982.
  16. יודגש כי החברה תהיה זכאית שלא לאשר הזמנה של לקוח מכל סיבה שהיא ולפי שיקול דעתה הבלעדי כמו במקרים בהם:
   • אם בעת ההרשמה באתר נמסרו במתכוון פרטים שגויים
   • אם בוצע מעשה ו/או מחדל, הפוגעים או עלולים לפגוע באתר או בהנהלת האתר, או בצדדים שלישיים כלשהם, לרבות לקוחותיה, עובדיה וספקיה של הנהלת האתר
   • אם שירותי האתר שימשו לביצוע מעשה הנחזה כבלתי חוקי על-פי דיני מדינת ישראל או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה
   • אם הופרו תנאי הסכם זה, תנאיו של אחד מהמסמכים המחייבים, או תנאיו של כל שירות מקוון אחר שיציע האתר
   • אם ישנו חוב כספי לתמריס או לחברות הקשורות עמנו והחוב לא נפרע, למרות שחלף המועד לתשלומו
   • אם כרטיס האשראי שברשות הלקוח נחסם או הוגבל לשימוש בדרך כלשהי
 4. רכישת מוצרים באתר לאחר ביצוע הרשמה
  1. רכישת מוצרים באתר תתאפשר רק לאחר ביצוע הרשמה באתר ובכפוף להנחיות והתקנות הרשומות בתקנון זה.
  2. הזמנה שתבוצע באתר תהווה הצעה לרכישת הבגדים ו/או המוצרים המפורטים באתר. קיבול ההזמנה ע”י תמריס תיעשה רק עם קבלת אמצעי התשלום והשלמתו.
  3. התשלום עבור רכישת הבגדים ו/או המוצרים המוצעים למכירה באתר יכול להתבצע באחת משתי הדרכים הבאות בלבד: באמצעות תשלום בכרטיס אשראי ו/או דרך חשבון Pay Pal. במידה ואין באפשרות הלקוח לשלם באחת מהדרכים הללו מומלץ לפנות לשירות הלקוחות של תמריס במייל office@tamaris.co.il או בטלפון 052-8508838 על מנת למצוא פיתרון לבעיה.
  4. יובהר כי תמריס שומרת לעצמה את הזכות לשנות ו/או להחליף את דרכי אמצעי התשלום האפשריים באתר ע”פ שיקול דעתה בלבד וללא צורך במתן הודעה מקודמת ו/או התראה.
  5. היה והוסיפה תמריס אפשרות לתשלום באמצעי נוסף, יחולו ההנחיות וההוראות המופיעות בתקנון זה גם עליו.
  6. עם ביצוע ההזמנה, תיבדק תקינותו של כרטיס האשראי בו ביקש הלקוח לבצע את העסקה ורק לאחר אישור העסקה ע”י חברת האשראי ו/או ע”י חברת Pay Pal תשלח הודעה ללקוח בדבר אישור העסקה.
  7. הודעה בדבר אישור עסקה אינה מחייבת את תמריס לספק ללקוח את המוצרים שהזמין והיא רק מעידה שפרטי ההזמנה ופרטי האשראי התקבלו ונקלטו במערכת האתר.
  8. יובהר כי פרטי ההזמנה כפי שהזין הלקוח בטופס ההזמנה ורישום העסקה במחשבי תמריס יהוו ראיה חלוטה וסופית לנכונות הפעולות.
  9. במקרה בו יתברר כי כרטיס האשראי של הלקוח לא תקף ו/או לא אושרה העסקה ע”י חברת האשראי ו/או חברת Pay Pal יקבל הלקוח הודעה בנושא ויתבקש לספק אמצעי תשלום אחר או לבטל את ההזמנה.
  10. בתשלום באמצעות חשבון Pay Pal יתבקש הלקוח להזין את פרטי חשבונו הקיים באתר Pay Pal. אם החליט הלקוח לשלם באמצעות חשבון Pay Pal, תוכל תמריס לגבות את התשלום עבור המוצרים רק לאחר קבלת אישור מ-Pay Pal. השימוש וקבלת האישור כפוף לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של Pay Pal ולא של האתר.
  11. במקרה של הזמנה עם מסירת פרטי אשראי בטלפון- על תמריס מוטלת האחריות ליצור קשר עם הלקוח תוך 48 שעות. היה ותמריס לא תצליח ליצור קשר עם הלקוח תוך פרק זמן זה- תבוטל ההזמנה.
  12. יובהר כי אישור פעולת הרכישה באתר מותנה בהמצאות המוצר הנדרש במלאי מחסני תמריס במועד ההזמנה ו/או מועד האספקה.
  13. במקרה של ניסיון לרכישת מוצר שאזל מהמלאי וטרם עודכן באתר המידע אודות היותו חסר, תמריס לא תהייה חייבת לספק את המוצר ולא תהיה כל טענה ו/או תביעה מצד הלקוח ו/או מי מטעמו בעניין זה. לעניין זה יובהר כי אין לפרש את ההודעה בדבר אישור עסקה שנשלח אל הלקוח מאת תמריס לאחר ביצוע רכישה באתר כמחייבת את תמריס לספק את המוצרים שנרכשו והודעה זו הינה בגדר אישור קליטת ההזמנה במערכת האתר בלבד.
  14. במקרה בו הושלמה ההזמנה באתר ע”י הזנת פרטי התשלום ויתברר כי המוצר המופיע בהזמנה חסר במלאי, יבוטל החיוב. במקרה בו בוצע התשלום בפועל של סכום ההזמנה, יוחזר ללקוח הסכום המלא בעבור ההזמנה ו ו/או יינתן לו זיכוי על פי בחירתו.
  15. במקרה של חיוב בטעות שנוצר ע”י חברת האשראי, האחריות ליידע את תמריס מוטלת על הלקוח לצורך טיפול וביצוע זיכוי.
  16. מניין הימים לביצוע המשלוח יחל ביום בו אושרה העסקה ע”י חברת האשראי או אישור מחברת Pay Pal.
 5. אספקה ושילוח-

  שימו לב, עקב המצב יתאפשר משלוח עם שליח עד הבית, או איסוף עצמי בתיאום מראש בלבד.

  1. המוצרים יישלחו באמצעות חברת הפצה, או באמצעות דואר רשום של דואר ישראל, או באמצעות דואר שליחים (ע”פ בחירת הלקוח) בטווח זמן האספקה המופיע בתקנון זה או לפי טווח האספקה שנמסר על ידי תמריס בכתב במועד המכירה, המאוחר מביניהם.
  2. הזמנות יארזו ויצאו למשלוח תוך 2 ימי עסקים ממועד אישור העסקה מחברת האשראי או מחברת Pay Pal לכל המאוחר.
  3. משלוח אשר מתבצע באמצעות דואר רשום צפוי להתקבל אצל הלקוח בתוך 7 ימי עסקים מיום אישור העסקה. תמריס לא תהיה אחראית לכל עיכוב אשר נגרם כתוצאה מגורמים שאינם בשליטתה, לרבות אילוצי דואר ישראל. ההתחייבות של דואר ישראל הינה עד 14 ימי עסקים לכל היותר.
  4. במשלוחים באמצעות דואר שליחים יבוצע תיאום מראש, טרם מסירת ההזמנה. תמריס מתחייבת לארוז ולהוציא למשלוח את ההזמנות תוך 2 ימי עסקים ליעד המבוקש. ההזמנות ישלחו באמצעות חברת שליחים אשר מספקת לרוב חלקי הארץ תוך 3-2 ימי עסקים. במידה וכתובת המשלוח נמצאת ביישובים אליהם חברת השליחים אינה מגיעה, ההזמנה תישלח באמצעות דואר רשום.
  5. האפשרות להזמין מהאתר מוגבלת לאזורים בהתאם למפת אזורי החלוקה של דואר ישראל או חברת המשלוחים. תמריס רשאית אך לא מתחייבת לספק את השירות גם אל מחוץ לאזורי החלוקה. לכן גם אם הזמנה כזו התקבלה ונקלטה במחשבי האתר, לא תהיה חייבת תמריס לספקה.
  6. במקרה שבו בוצעה הזמנה מחוץ לאזורי החלוקה תמריס תיצור קשר עם המזמין ותעדכן אותו על כך. הצדדים ינסו להגיע לפתרון הולם. יובהר כי במקרה שבו לא ימצא פתרון למשלוח תבוטל ההזמנה, גם היא נקלטה במערכת האתר, והלקוח יהיה מנוע מלטעון כל טענה בעניין זה.
  7. תמריס אינה אחראית על עיכובים במועדי האספקה אשר תלויים בגורמים שאינם בשליטתה (כגון עיכובים שנגרמו בשל אילוצים של חברות השילוח השונות), אך תעמוד לרשות לקוחותיה בכל בעיה שתיווצר ותפעל כמיטב יכולתה הסבירה לפתור את הבעיה.
  8. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה בטחונית, תמריס תהיה רשאית להעמיד את המוצר ללקוחות במקום סמוך מקובל, אשר יתואם עימם מראש. תמריס עושה את כל המאמצים לספק במועד מוצרים לאזורים המוגבלים לגישה מבחינה בטחונית, אולם באזורים אלו ייתכן עיכוב של עד 21 יום במועד האספקה ועיכוב זה לא ייחשב כאיחור כלשהו באספקת המוצר.
  9. תמריס תספק אך ורק מוצרים שנתקבל עליהם אישור תשלום מחברת האשראי או מחברת Pay Pal ובתנאי שבבעלות הלקוח כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסלקו בישראל.
  10. מועדי האספקה המופיעים בתקנון זה ובאתר אינם חלים על מוצרים אשר אזלו מהמלאי של תמריס.
  11. עלויות שילוח אם יהיו כאלו, יתווספו בהתאם לסוג השילוח שבחר הלקוח במעמד התשלום בעמוד הקופה באתר. במקרה של עסקה בתשלומים, ייגבו דמי המשלוח במסגרת התשלום הראשון.
  12. במקרה של עיכוב במועד האספקה על הלקוח לעדכן באופן מיידי את תמריס לצורך בירור וקביעת מועד חדש לאספקה.
  13. תמריס לא תהיה אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או לאי אספקה של המוצרים כתוצאה מכוח עליון, מצב בטחוני, נזקי טבע ו/או כל אירוע מסוג אחר אשר אינו תלוי בתמריס.
  14. תמריס שומרת לעצמה את הזכות לשנות את דרכי השילוח המופיעים באתר ו/או להוסיף דרכי שילוח חדשות וכל זאת ללא הודעה מוקדמת והוראות תקנון זה יחולו גם עליהן.
  15. ביצוע הזמנה באתר יהווה ראיה חלוטה לאישור וקריאת תקנון זה ומהווה הצהרה כי לא תהייה למזמין כל טענה נגד תמריס ו/או מי מטעמה עקב שיבושים באספקה.
 6. מדיניות החזרת מוצרים וביטול עסקה
  1. האמור בסעיף זה כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981 (להלן: החוק) ולתקנותיו.
  2. כל לקוח יהיה רשאי לבטל את הזמנתו ובתנאי שהביטול נעשה בכפוף להוראות החוק. יובהר כי המונח לקוח בסעיף זה מתייחס למזמין בלבד (ולא לנמען אם שונה הוא).
  3. מוצרים אשר הוצעו למכירה שלא בגדר הנחות ו/או מבצעים ו/או הגרלות ו/או כל הטבה מסוג אחר, ניתן יהיה להחזיר תוך 14 יום מיום קבלת המוצר.
  4. מוצרים אשר נרכשו במסגרת מבצעים ו/או מכירות סוף עונה ניתן יהיה להחזירם תוך 2 ימי עסקים מיום קבלתם וזאת בכפוף להוראות החוק.
  5. לא יינתן זיכוי כספי בגין פריטים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות.
  6. בהתאם להוראות משרד הבריאות, לא ניתן להחליף או להחזיר גרביים/גרביונים/בגדים תחתונים אשר נפתחו/נמדדו/יצאו מאריזתם.
  7. עסקה אשר התקבלה בגינה בקשת ביטול וטרם יצאה ההזמנה לשילוח, תבוטל ע”י תמריס ללא חיוב כספי כולל דמי המשלוח. יובהר כי זיכוי כספי יינתן ע”פ הקבוע בחוק.
  8. עסקה אשר התקבלה בגינה בקשת ביטול לאחר שיצא המוצר לשילוח, תבוטל ע”י תמריס אך ורק לאחר הגעת הפריט בחזרה אל מחסני תמריס ויינתן בגינה זיכוי כספי מלא למעט עלות המשלוח. במקרה של דואר שליחים- עלות המשלוח תנוכה מסך הזיכוי. הזיכוי יינתן בתנאי שהפריט יוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק – ועם התווית עליו כפי שהתקבל. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא יזוכה הלקוח (לא זיכוי כספי ולא שובר זיכוי).
  9. הלקוח ישלח בחזרה את המוצר על חשבונו.
  10. במידה והלקוח רוצה להחליף מוצר, הוא ישלח את המוצר למחסני תמריס על חשבונו והמוצר החלופי יישלח אליו על חשבון תמריס.
  11. כתובת להחזרת מוצרים: תמריס, ברנשטיין 29, ראשון לציון.
  12. כתנאי לקבלת זיכוי, חייב הלקוח בקריטריונים הבאים:
   • המוצר יוחזר למחסני תמריס ללא פגם ו/או נזק, במצב פיזי זהה למצבו כפי שנשלח ללקוח ומבלי שנעשה בו שימוש כלשהו.
   • תצורף למוצר חשבונית מס/קבלה מקורית, כפי שהתקבל בידי הלקוח.
   • בהתאם לחוק לא ניתן יהיה להחזיר או להחליף גרביים, גרביונים ובגדים תחתונים.
  13. לעניין זה יובהר, כי במידה ולא יוחזר הבגד במצב ובתנאים המדויקים כאמור לעיל, לא יינתן זיכוי כספי ו/או שובר זיכוי ו/או כל סוג אחר של זיכוי. למען הסר ספק, לצורך קביעת מצב המוצר המוחזר ולצורך מתן זיכוי כספי ו/או שובר להחלפה תהיה תמריס המוסמכת היחידה והבלעדית לקבוע את מצב המוצר בהתאם לתנאים בסעיף 10 לעיל.
  14. לעניין פגם שנמצא במוצר לאחר שיצא ממחסני תמריס ונשלח אל הלקוח, ולא התקבלה הודעה אצל תמריס בדבר היותו של המוצר פגום, בתוך 24 שעות מרגע קבלתו בידי הלקוח, יהווה הדבר הוכחה כי לא נפל פגם במוצר וללקוח לא תהייה כל טענה כנגד תמריס בדבר קיומו של פגם במוצר.
  15. היה ואושר ביטול העסקה ע”י תמריס, יבוצע הזיכוי בכרטיס האשראי בו בוצעה העסקה בלבד ובאותם תנאים בהם בוצעה עסקת הרכישה.
  16. בקשה לביטול עסקה תתבצע ע”י העברת הבקשה לתמריס באמצעות שליחת דואר אלקטרוני.
  17. ביצוע ביטול עסקה מול חברת האשראי יהיה כפוף ללוחות הזמנים ולנהלים של חברת האשראי ותמריס תעשה כל שביכולתה על מנת לוודא טיפול מהיר ויעיל של חברת האשראי.
 7. אחריות תמריס
  1. תמריס ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר ו/או עקיף, תוצאתי או מיוחד שיגרם למזמין ו/או לרוכש ו/או ללקוח ו/או למשתמש ו/או לצד שלישי כתוצאה משימוש ו/או רכישה באתר או באמצעותו שלא ע”פ תקנון זה- תהא עילת התביעה אשר תהא- לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.
  2. נפלה טעות קולמוס בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את תמריס.
  3. תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו שינויים ו/או הבדלים בין אם בגוון ו/או בגודל ובכל קריטריון אחר בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל, ולתמריס לא תהא כל אחריות בעניין זה כלפי הלקוח. יובהר כי תמריס תפעל כמיטב יכולתה הסבירה על מנת למנוע שינויים והבדלים כאמור.
  4. בשום מקרה לא תישא תמריס באחריות כלשהי, בסכום העולה על ערך המוצר שנרכש וסכום הרכישה של ההזמנה יהווה תקרת פיצוי מירבי שייפסק לטובת הלקוח כנגד כל נזק שייגרם ללקוח.
  5. תמריס לא תהייה אחראית לכל נזק שייגרם למוצר ו/או לצד ג’ כתוצאה של שימוש שיעשה הרוכש ו/או הלקוח ו/או מי מטעמו שלא בהתאם להוראות היצרן ו/או תמריס לרבות ניקוי שלא בהתאם להוראות הכביסה ו/או כל שימוש אחר.
  6. זכות הלקוח במקרה של רכישת מוצר פגום יהיה קבלת זיכוי כספי בסכום הרכישה בלבד ובתנאי שהוא כפוף לתקנות אלו או קבלת שובר זיכוי לרכישה חדשה.
  7. תמריס לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת הפריטים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות, אסונות טבע, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה, או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.
  8. בכל מקרה לא תישא תמריס באחריות כלשהי העולה על ערך הבגד/המוצר הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר ו/או נזק תוצאתי.
  9. תמריס תעשה כמיטב יכולתה לספק מוצרים איכותיים במועד המבוקש. אם הלקוח סבור כי המוצרים שרכש באמצעות האתר או השירותים לוקים בפגם כלשהו, הוא מוזמן לפנות לשירות הלקוחות בטלפון 052-8508838 והנהלת האתר תטפל בפנייה מוקדם ככל שניתן.
 8. זכויות יוצרים
  1. כל זכויות הקניין הרוחני באתר תמריס, לרבות הפטנטים, זכויות היוצרים, הדגמים, השיטות והסודות המסחריים, הנם רכושה של תמריס בלבד. זכויות אלה חלות, בין השאר, על עיצובו הגרפי של האתר, הנתונים באתר, לרבות רשימת המוצרים, שמות המוצרים, תיאור הבגדים וכל פרט אחר הקשור בהפעלתו.
  2. אין להעתיק ו/או לשכפל ו/או להפיץ ו/או למכור ו/או לשווק ו/או לתרגם מידע כלשהו מהאתר, לרבות סימני מסחר, טקסטים, תמונות וכיו”ב ללא קבלת רשותה המפורשת מראש ובכתב של תמריס.
  3. אין לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים באתר זה, בבסיס הנתונים של האתר, ברשימת המוצרים או בפרטים אחרים המתפרסמים בו בלא קבלת הסכמתה של תמריס מראש ובכתב.
  4. אין להשתמש בנתונים כלשהם המתפרסמים באתר זה לצורך הצגתם באתר אינטרנט או בשירות אחר כלשהו וכיו”ב, ללא הסכמתה של תמריס בכתב ומראש ובכפוף לתנאי אותה הסכמה באם תינתן. יובהר, כי בכלל זה נאסר לאסוף נתונים מן האתר באמצעות תוכנות ו/או להפיץ נתונים כאלה ברבים באופן מסחרי או במסגרת מסחרית.
  5. אין להציג את האתר בתוך מסגרת (Frame), בין אם גלויה או סמויה, ואין לבצע קישור “עמוק” (קישור לעמודים המצויים בתוכו), אלא לעמוד הבית בלבד.
  6. השם תמריס וכן שם המתחם (domain name) של האתר, סימני המסחר בין אם רשומים ובין אם לא, הם כולם רכושה של תמריס בלבד ולא יעשה בהם שימוש, ישיר או עקיף , ללא הסכמת תמריס בכתב ומראש.
  7. ככל שיש סימני מסחר (לרבות תמונות, שרטוטים וכדומה) שנמסרו לפרסום על ידי החברות המציעות מוצרים ושירותים למכירה באתר, כי אז סימני מסחר ומידע זה הנם רכושן של אותן חברות ואין להשתמש בהם ללא הסכמתן.
  8. כל התוכן המילולי, אייקונים (ICONS), כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו לרבות עריכתם והצגתם באתר, הנם בבעלותם הבלעדית של תמריס.
  9. יש להשתמש בשירותי האתר למטרות חוקיות בלבד.
  10. אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתר, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים, בפרסומי דפוס וכיו”ב, לכל מטרה אחרת.
  11. אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל יישום מחשב או כל אמצעי אחר, לרבות תוכנות מסוג Crawlers, Robots וכדומה, לשם חיפוש, סריקה, העתקה או אחזור אוטומטי של תכנים מתוך האתר. בכלל זה, אין ליצור ואין להשתמש באמצעים כאמור לשם יצירת לקט, אוסף או מאגר שיכילו תכנים מהאתר.
  12. אין להציג תכנים מהאתר בכל דרך שהיא – ובכלל זה באמצעות כל תוכנה, מכשיר, אביזר או פרוטוקול תקשורת, המשנים את עיצובם באתר או מחסירים מהם תכנים כלשהם ובפרט פרסומות ותכנים מסחריים.
 9. מדיניות פרטיות
  1. לצורך רכישה באתר על המזמין למלא טופס מקוון, בו עליו למלא פרטים אישיים ולבחור שם משתמש וסיסמה אשר יצרו ‘חשבון משתמש’ עבור הלקוח. חשבון זה ילווה אותו בכל רכישה באתר.
  2. יובהר כי מסירת פרטים אישיים נעשית ע”פ רצון הלקוח בלבד ולעניין זה יראו במילוי הפרטים האישיים בטופס המקוון ע”י הלקוח כהסכמתו למסירתם.
  3. מטרת מסירת הפרטים הינה לאפשר לתמריס לספק את המוצרים ללקוח.
  4. במסגרת מדיניותה תמריס מתחייבת שלא להעביר לצדדים שלישיים את הפרטים האישיים של המשתמשים אשר נשמרים במאגר המידע של האתר אלא באישור ובהסכמת המשתמש עצמו, וזאת למעט במקרים הבאים:
   • שימוש בפרטי הלקוח וכל מידע אודותיו המצוי בידי האתר לשם התקשרות עימו.
   • במקרה של מחלוקת משפטית בין הלקוח לבין תמריס שתחייב חשיפת פרטי הלקוח עפ”י דין ו/או לצורך הליכים משפטיים.
   • במקרה והלקוח יבצע פעולות המהוות עבירה פלילית ובניגוד לדין.
   • במקרה בו הלקוח יפר את הסכם תנאי השימוש ותקנון האתר.
   • במקרה בו יתקבל צו שיפוטי המורה לתמריס למסור את הפרטים של הלקוח לצד ג’.
   • במקרה בו תמריס תמכור ו/או תעביר בכל צורה שהיא את פעילות האתר לצד ג’, ובלבד שאותו צד ג’ יקבל על עצמו כלפי הלקוח את הוראות מדיניות הפרטיות.
   • במקרה בו יוחלט על העברת הגבייה ו/או צורת התשלום ו/או שירות הלקוחות של האתר לצד ג’ ו/או על הזמנת ניתוחים סטטיסטיים מצד ג’, יועבר לאותו צד ג’ אך ורק המידע הדרוש לצורך מתן השירות הרלבנטי, וזאת בכפוף להתחייבות צד ג’ לשמור על מאגר המידע.
  5. תמריס נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן לפי תקן אך בקיום מקרים שאינה בשליטתה ו/או הנובעים מכוח עליון, תמריס לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם ללקוח ו/או למי מטעמו אם מידע זה יאבד או אם ייעשה בו שימוש לא מורשה.
  6. אבטחת המידע האישי של הלקוח עומדת בראש מעייניה של תמריס, לצורך כך תמריס נוקטת בצעדים מרביים כדי להגן על הנתונים האישים הנשלחים באמצעות האתר, מפני אובדן, שימוש לרעה, גישה לא מורשת, גילוי, שינוי או הרס.
  7. יחד עם זאת, לצערה של תמריס לא ניתן לשלול שיבושים אפשריים באופן מוחלט, על כן מצהיר הלקוח ונותן בזאת את הסכמתו, כי לא יהיה לו כל טענה ו/או דרישה ו/או זכות לתביעה כנגד תמריס ו/או מי מטעמה במקרה של נזקים שייגרמו מתקלות ו/או שיבושים כאמור.
  8. פרטי ההתחברות/התקשרות של הלקוח לשירותים הניתנים באתר הינם אישיים ואין להעבירם לצד ג’. על הלקוח האחריות והחובה לדאוג שפרטים אלו לא ייחשפו ולעדכן את תמריס במקרה בו קיים חשש שהפרטים אכן נחשפו.
  9. תמריס מתחייבת שלא לעשות כל שימוש במידע הפרטי של לקוחותיה ללא הרשאתם אלא אם כן הדבר נדרש ע”פ דין או בכדי למנוע שימוש לרעה.
  10. פרטי כרטיסי האשראי המוזנים באתר אינם נשמרים במחשבי האתר ונמחקים מהמערכת מיד לאחר ביצוע העסקה.
  11. תמריס הינה אתר מאובטח ומשתמשת בתקני האבטחה הגבוהים ביותר על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע ופרטיות לקוחותיה. תמריס משתמשת בחברת טרנזילה. טרנזילה שירותי סליקה מקבוצת אינטרספייס, הינה חברת סליקה באינטרנט המובילה בישראל. מערכת הסליקה מאובטחת ברמה הגבוהה ביותר לפי תקן PCI Level 1.
  12. תקני האבטחה החמורים שהאתר עומד בהם נועדו להגן על הצרכנים, הסוחרים וחברות האשראי. החדרת ה-PCI DSS מעלה משמעותית את רמת האבטחה ולכן מסייעת בטיפוח האמון של משתמשי סליקה אונליין בשימוש בכרטיסי אשראי. טרנזילה מאובטחת ברמת האבטחה הגבוהה ביותר ועומדת בתקן – PCI DSS Level 1. כמו כן, מנוטרת יומית ע”י סריקות אבטחה של Mcafee Secure.
  13. האתר מאובטח באמצעות פרוטוקול SSL, כלומר כל התקשורת שבין הדפדפן (אצל הלקוח) לאתר (כלומר שרת האינטרנט המאחסן את העמודים) הינה מוצפנת כך שלא ניתן לפענח את המידע המועבר בין הדפדפן לאתר. כלומר, ה’אבטחה’ המובטחת הינה הצפנה של המידע. הצפנה הינה שיטה ל’עירבול’ שנועדה להטעות צדדים עוינים ומתבצעת בשני פרטנרים: השולח מערבל והמקבל מפענח. שיטת הערבול מתבססת על פונקציות מתמטיות, והמיוחד בשיטה (דוגמת RSA) היא בכך שמספיק מפתח אחד בצד הלקוח כדי לערבל ולפענח נדרשים שניים.
  14. תמריס עושה מאמץ לספק למזמין שירות תקין ובאיכות גבוהה. יחד עם זאת, תמריס אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי תמריס, נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים – לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר – אצל תמריס או אצל מי מספקיה.
  15. במקרים שאינם בשליטה ו/או נובעים מכוח עליון, תמריס לא תישא באחריות לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שיגרם ללקוח או למי מטעמו, אם מידע יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.
  16. בהתאם לחוק הספאם בישראל רשאי כל לקוח של תמריס לבקש שלא לקבל מידע פרסומי ו/או הודעות פרסומיות וזאת ע”י הודעה לתמריס באמצעות שליחת אי-מייל ו/או יצרית קשר טלפוני.
  17. יודגש כי תמריס לא תישא בכל אחריות ביחס להודעות שיתקבלו או שיישלחו באמצעות האתר (לרבות הודעות שישלחו ללקוחות ע”י משתמשים אחרים באמצעות שירותי האתר), תוכנן של הודעות כאלה או כל קובץ מחשב שיצורף להן, פעולתו של כל קובץ כאמור, השפעתו על מחשב המשתמש וכל נזק, אובדן, אי נוחות, עוגמת נפש וכיו”ב, תוצאות, ישירות או עקיפות, שייגרמו למשתמש ו/או לכל צד שלישי בשל הודעות שיתקבלו באמצעות שירותי האתר או יישלחו באמצעותו המשתמש וכל נזק, אובדן, אי נוחות, עוגמת נפש וכיו”ב, תוצאות, ישירות או עקיפות, שייגרמו למשתמש או לכל צד שלישי בשל הודעות שיתקבלו באמצעות שירותי האתר או יישלחו באמצעותו.
  18. הנהלת האתר עושה מאמץ לספק ללקוח שירות תקין ובאיכות גבוהה. יחד עם זאת, הנהלת האתר אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי הנהלת האתר, נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים – לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר – אצל הנהלת האתר או אצל מי מספקיה.
  19. הנהלת האתר לא תישא בכל אחריות ביחס להודעות שיתקבלו או שיישלחו באמצעות האתר (לרבות הודעות שישלחו ללקוחות ע״י משתמשים אחרים באמצעות שירותי האתר), תוכנן של הודעות כאלה או כל קובץ מחשב שיצורף להן, פעולתו של כל קובץ כאמור, השפעתו על מחשב המשתמש וכל נזק, אובדן, אי נוחות, עוגמת נפש וכיו’ב, תוצאות, ישירות או עקיפות, שייגרמו למשתמש או לכל צד שלישי בשל הודעות שיתקבלו באמצעות שירותי האתר או יישלחו באמצעותו.
  20. האתר עשוי להשתמש ב”cookies” (עוגיות) לצורך תפעולו השותף והתקין, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר ולאימות פרטים, וזאת בכדי להתאים את האתר להעדפות האישיות של הלקוחות ולצורכי אבטחת המידע. טכנולוגית ה- cookies הינה סטנדרטית וקיימת ברוב אתרי האינטרנט המרכזיים. מרבית הדפדפנים כוללים אפשרות להימנע מקבלת cookies . חשוב לדעת, כי בכדי לנצל את יישומי האתר, מומלץ שלא לבטל את ה- cookies של האתר.
  21. הגנה מיוחדת על קטינים: האתר אינו אוסף ביודעין מידע אישי לגבי קטינים, אלא באישור הורה / אפוטרופוס. במידה ויש ללקוח סיבה להניח או להאמין, כי קטין סיפק פרטים אישיים באתר, מתבקש הלקוח לפנות לתמריס ותמריס תשתדל למחוק את המידע ממסדי הנתונים שלנו.
 10. סמכות שיפוט
  1. על השימוש באתר תמריס יחולו דיני מדינת ישראל.
  2. סמכות השיפוט הבלעדית והיחידה נתונה לביהמ”ש השלום בראשון לציון בלבד.